Blogi

Öko kotid

Öko kotid.

Vanapaberi kogumine oli aastaid tagasi ainus viis oma panuse andmiseks keskkonna hüvanguks.

Ajad on edasi läinud ning keskkonnasõbralik käitumine on omandanud uusi suundi.

Kui varem tundus taaskasutamine meist mööda minevat, sest ümbertöödeldud materjalidest tooteid oli vähe kasutusel või olid need lihtsalt kallid.

öko kotid

öko kotid

 

Nüüd on igapäevaselt võimalik tarbida näiteks ümbertöödeldud paberist valmistatud tooteid mõistliku hinnaga. Kõik ikka selleks, et näidata oma hoolimist keskkonda, sihilikku tarbijakäitumist ning teadlikkust.

Öko kotid on üheks suurepäraseks viisiks leida igapäevaelus rakendus taaskasutatud materjalidele. Dispaki tootevalikust leiab laialdase sortimendi jõupaberist valmistatud paberkottidest.

Teate ju küll ütlust, et „less is more“ ehk siis „vähem on rohkem“?

Just seda säästlikku ning minimaalset suunda öko kotid järgivad. Rafineeritud pruuni värvi paberkott mõjub oma lihtsuses ning kirevast välimusest olulisem on sõnum, mida jõupaberist toode endas kannab.

 

Kas mäletate veel paari aasta tagust riiklikku kampaaniat „Kilekott on killerkott“? Dispak on endapoolse sõnumi selgelt edastanud oma taaskasutatud materjalidest valmistatud keskkonnasäästliku ning -sõbraliku tootevalikuga.

Firma võib oma toodete kohta ütelda julgelt: „Paberkott ei ole killerkott“!

Dispaki poolt  pakutavad öko kotid on saadaval nii lamedate paberist sangade kui nöörsangadega.

Paberkoti omapärasemaks muutmiseks pakutakse nii siidi- kui  ka fooliumtrükki, et valmistada just kliendi jaoks sobilik ning vajadustele vastav toode. Kuigi olemuselt lihtne ning naturaalset pruuni värvi, ei pea öko kott ometi ju igav olema? Sobivat tüüpi sangad teevad öko koti kandmise lihtsaks ning mugavaks ja sangade valik oleneb paberkoti kasutusotstarbest. Ka trükitud pildi või logoga pruun öko kott kannab endas endiselt sõnumit, et kõik geniaalsed asjad on äärmiselt lihtsad.

 

Öko kotid on kõik 100% ümbertöödeldud paberist valmistatud ning nende kasutamiseks on mitmeid viise.

Ökopoed leiavad oma toodete jaoks ideaalse keskkonnasäästliku pakkimisviisi, rõivamüüjad saavad kliente rõõmustada mahukate ning vastupidavate paberkottidega, kuhu ostud hõlpsalt pakkida. Ettevõtjatele on firmasümboolikaga nägus paberist reklaamkott heaks võimaluseks end ja oma tegevusi reklaamida, samuti aitab see kaasa ettevõtte positiivse imago loomisele ning toetamisele.

Tegu on suurepärase võimalusega näidata klientidele enda ja oma ettevõtte keskkonnasõbralikku ning –teadlikku suhtumist. Ja seda väga praktilisel moel, kaasates oma töödesse ja tegemistesse lihtsa, kuid tähendusrikka jõupaberist koti. „Öko“ märksõnana on üha rohkem ja rohkem mõjuvõimu saamas inimeste teadvuses ning tegemistes.

Taaskasutatud jõupaberist paberkott on ülilihtsaks vahendiks oma panuse andmiseks.

DSC_4574

ökokott_2

 

 

Seotud postid