7 põhjust miks tellida!

7 põhjust miks tellida Dispakist

Riskivaba – Tellimus jõuab Sinuni enne arve tasumist.

Me pakume lepingulistele klientidele tellimisel vähemalt 7-päevast tasumisaega, vajadusel ka rohkem. Seetõttu saad Sa alati üle kontrollida, kas Sinu tellimus vastab soovitule enne arve tasumist.

Isiklik suhtlus

Saad meile alati helistada ja vastame Sinu kirjadele tööpäeviti mõne tunni jooksul.

Tasuta ettevalmistus trükkimiseks

Teeme Sinu eest kogu töö ära. Kottide hinna sobivusel, saada meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmistuseks vajalikud tegevused enda peale.

Tellimuse eelvaade

Kui oleme saanud graafilised failid, saame luua Sinu tellimusest graafilise eelvaate. Selle abil saad enne tootmist üle vaadata, kas kõik on nii nagu peab.

Toome Sinu tellimuse tasuta* kohale

Me kasutame kullerfirmana DPD’d, kes on üks suurimaid transpordipakkujaid Euroopas. Saadame sinu tellimuse soovitud kohta ilma lisakuludeta. Saad oma tellimust jälgida läbi jälgimiskoodi.
* Tasuta transport kehtib tellimustele alates 100 eurost

Üle 17 aasta kogemust

Oleme tootnud paberkotte rohkem kui 17  aastat. Meie klientide sekka kuulub suur hulk rahvusvahelisi ettevõtteid, sealhulgas Nordea, Swedbank, SEB, G4S, American Express, Volkswageni, Peugeot ja Lexuse edasimüüjad, erinevad riiklikud asutused ja tuhandeid teisi ettevõtteid. Meil on põhjamaades üle 2500 rahuloleva kliendi.

Tellimusel pole varjatud kulusid

Kõik hinnad mida me ütleme, on lõplikud, tellimusele ei lisandu juurde teisi kulusid.